Ana Menü
Bana Özel

Güvenli E-Ticaret (GET)

ÇOK YAKINDA HİZMETİNİZDE OLACAK!!!

 

Avantajları Nelerdir?

Güvence:

habbehane.com Iyzico ödeme sistemleri ile iş ortağıdır. Güvenli e-Ticaret (GeT) sistemi ile yaptığınız alışverişlerde paranız Iyzico ödeme sistemleri aracılığıyla Habbehane güvencesi altındadır, risk almazsınız. İlgili ilan bedelinin ödemesi yapıldıktan sonra, satıcı sistmemin belirlediği kargo süresi içerisinde takip edilebilir bir kargo bilgisini sisteme girmek zorundadır. Ürün elinize ulaştıktan sonra, ürünü inceleyip onay vermeniz durmunda, yapmış olduğunuz ödeme Güvenli e-Ticaret (GeT) havuz hesabından satıcının hesabına aktarılır. Satıcının belirtmiş olduğu nitelikler dışında bir ürünün elinize ulaşması durumunda, ürünü geri gönderebilir ve işlemi iptal ederek ödemenizi Güvenli e-Ticaret (GeT) havuz hesabından tekrar geri alabilirsiniz. Kargo bilgisi girilen işlemlerde onay sürenizi aşmanız durumunda işlemler otomatik olarak onaylanır. Bu sebeple işlemlerinizi ve onay sürenizi takip ederek ilgili süre içerisinde onay veya reddetme işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Ödeme:

Ödemenizi kredi kartınız ile yapabilirsiniz. Yaptığınız ödemeyi üyelik işlemi sırasında belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize gelen bilgi mailinden takip edebilirsiniz.

Satıcı Puanı:

Alışverişinizi tamamladıktan sonra satıcı ile ilgili düşüncelerinizi diğer habbehane.com kullanıcılarıyla paylaşabilir, vereceğiniz puanla satıcıları değerlendirebilirsiniz. Böylece paylaştığınız yorumlarla diğer alıcıları alışveriş sürecinde yönlendirebilir, fikir sahibi olmalarını sağlayabilirsiniz.