Ana Menü
Bana Özel

Tesbih Üstatları Kategorisi Blog Sayfaları

 

Tesbih Üstatları Kategorisi Blog Sayfaları nedir?

Ülkemizdeki nadide tesbih ustalarının biyografilerini, iletişim bilgilerini ve en önemlisi sanat eserlerini sergileyebildikleri blog sayfaları alanıdır.

Neden Tesbih Üstatları Blog Sayfalarında yer almalıyım?

Her gün, hem yurtiçinden hem de yurt dışından binlerce tesbih sanatseverlerinin ziyaret ettikleri habbehane.com,  Tesbih Üstatları kategorisinde yer alan değerli üstatlarımızın sanatını tüm dünyadaki koleksiyonerlere tanıtılmasını sağlar.

Bu kategoride yer alan Üstatlarımızın blog sayfaları ziyaretçilerimiz tarafından incelenerek, Üstatlarımızın blog sayfalarına eklemiş oldukları sanat eserlerinin resimlerini görüntüler.Ustamızın biyografisini okuyarak üstat hakkında detaylı bilgiye sahip olur. En önemlisi, ziyaretçilerimiz üstatlarımız ile direkt olarak iletişime geçme şansına sahip olur.

Böylelikle Tesbih Üstatları kategorisi blog sayfaları aracılığıyla, üye ustalarımıza dünyanın dört bir tarafından daha fazla koleksiyonerin, esnafın ve sanatseverin ulaşması sağlanır.        

Kimler Tesbih Üstadı Blog Sayfalarında Yeralabilir?

Bireysel üye hesabı olan tüm üyelerimiz,  Bana Özel sayfasındaki Başvurularım menüsünden Tesbih Üstatları kategorisinde yeralmak için başvuru yapma şansına sahiptirler.  Bu alandan yapılacak olan başvurular, habbehane.com uzmanları tarafından azami 48 saat içinde değerlendirmeye alınır.  İlgili başvuru incelemesi sonucu yapılan başvuru onaylanır veya reddedilir. Red olunan başvuruların red sebepleri üyemize e-mail ve bildirim şeklinde yazılı bir şekilde tebliğ edilir. Başvurusu red olmuş bir üye, ilgili sebebi gidermesi durumunda tekrar başvuru yapma hakkına sahiptir. Daha detaylı bilgi için Tesbih Üstatları kategorisi kullanım kurallarını incelemenizi tavsiye ederiz. 

Başvurusu kabul olan üyelerimizin Bana Özel Sayfasına, Tesbih Üstadı menüsü otomatik olarak sistem tarafından eklenir. Değerli Üstadımız bu menüden blog yönetimini gerçekleştirebilir ve dilediği paket veya süreyi seçerek eserlerini tüm dünyadaki sanatseverlere sergileyebilirler.

Kurumsal Üyeler Tesbih Üstadı kategorisinde yer alabilir mi?

Hayır, Kurumsal üyelerimiz Tesbih Üstatları kategorisinde yer alamaz. Sistemimiz gereği kurumsal üyelerimiz sadece ticari mağaza açma ve VIP Koleksiyoner Sergileri kategorisinde yer alma şansına sahiptirler.   

Tesbih Üstatları Kategorisinde Yeralan Üyeler Kurumsal Mağaza Açabilirler mi?

Hayır, Tesbih Üstatı kategorisi için başvurusu olan veya başvurusu kabul edilmiş olan üyelerimiz, sistemimiz gereği kurumsal üye olamaz ve kurumsal mağaza açamazlar.  

Tesbih Üstatları Kategorisinde Yeralan Üyeler İlan Verebilirler mi?

Evet, Tesbih Üstatları kategorisinde yer alan Tesbih Ustalarımız dilerlerse ilanlarını bireysel olarak verebilirler.