Ana Menü
Bana Özel

VIP Koleksiyoner Sergileri

VIP Koleksiyoner Sergileri nedir? :

VIP Koleksiyoner sergileri, tesbih sanatına gönül vermiş kişilerin sahip oldukları, üst düzey koleksiyonluk tesbih değeri taşıyan eserlerini, VIP Koleksiyoner Sergileri  blog sayfalarından dünyanın dört bir tarafındaki sanat severlerin beğenisine sunmak üzere sergileyebilecekleri alandır.   

Hangi koleksiyonlar VIP Koleksiyonlar Sergileri’nde yeralabilir?:

Sergi içinde yer alacak koleksiyonlar aşağıda belirtildiği özelliklere sahip olmalıdır.

  1. Malzemesi ve ustası belli olan veya sertifikası mevcut tesbihler,
  2. Eserlerin üst düzey malzeme ve usta işçiliklerden oluşması gerekiyor (bu kriter için üst düzey koleksiyonluk tesbih ilanlarını incelemeniz tavsiye edilir.)
  3. En az 10 adet eseri bulunan koleksiyonlar

Yukarıdaki özelliklere sahip olan koleksiyon başvuruları,  habbehane.com uzmanları tarafından incelenecektir. Sergilenmesine onay verilmiş olan koleksiyonlar bu sergi içinde yer alabilir. Detaylı bilgi için lütfen VIP Koleksiyoner Sergileri blog sayfası kullanım kurallarını inceleyebilirsiniz.

Başvuru ve Onay Süreci Nasıl İşler?:

Tüm Üyelerimiz VIP Koleksiyon Sergilerinde yeralabilir.  Koleksiyoner üyelerimiz, Bana Özel sayfasındaki Başvurularım kısmından VIP Koleksiyoner Sergileri kategorisinde yer almak için başvuru yapmak durumundadır. Yapılan başvurular, habbehane.com uzmanlarımız tarafından başvuru kurallarına göre azami 48 saat içinde incelenir. Değerlendirme sonucu üyemizin başvurusu, kabul veya reddedilir. Reddedilen başvurunun, red sebebi üyemize e-mail ve bildirimler aracılığı ile iletilir. Üyemiz uzmanlarımız tarafından eksik görülen sebebi gidererek tekrar başvuru yapma hakkına sahiptir. 

Başvurusu olanaylanmış olan koleksiyoner üyemiz, habbehane.com  VIP Koleksiyoner Serileri alanında blog sayfası açma hakkına sahip olur ve üyemizin blog yönetimi için Bana Özel sayfasına sistem tarafınan otomatik olarak VIP koleksiyoner menüsü eklenir. Üyemiz, VIP Koleksiyoner blog yönetimi menüsü dilediği paketi ve süresini seçerek sahip olduğu koleksiyonu tüm dünyaya tanıtma şansına sahip olur.